KONST / Litografier / Färglitografi 12509114
nr 1250 9114
Färglitografi
Alf Olson, Adam & Eva. Signerad, numrerad 115/350. Motivet: 37x43
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 april 2019
kl 18:59:53
26/4 09:49:04
250 kr
27/4 22:29:18
Karneval (Stig Lindberg)